Blur | Bedava Torrent Oyun İndir - Zamunda Torrent İndir - Torrent Download

Blur

0
( Yüksek Kalite )

Siz de eğer yarış oyunlarında ki alışılmış yarışlardan sıkıldıysanız bu oyun tamda size göre. Blur siz oyunculara yarış ve hızın verdiği adrenalinin dışında, savaş ve stratejinin yaşattığı heyecanı da bir arada sunuyor. Oyunda ki amaç sadece diğer oyunculardan daha hızlı olup finish çizgisine varmak değil, aynı zamanda savaş ruhuna sahip olup diğer oyuncuları da alt etmektir.
Oyun bir kaç oyun modunu da içerisinde barındırmaktadır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz, race yani direk yarış modu, multiplayer yani çoklu oyunculu yarış modu bu mod da aynı anda 4 arkadaşınız birlikte yarışabiliyorsunuz, bir diğer mod ise kariyer modu bu mod aynı need for speed deki gibi ilerlemeli yani oyuna arcade özelliği katan bir moddur.
Birazda oyundaki efektlerden bahsedecek olursak, diğer yarış oyunlarına göre oldukça başarılı efektlere sahiptir. Oyunda sadece hızlanma efektlerinin yanı sıra bomba atma, ok atma, yıldırım, zırh gibi sunulan ve oyuna heyecan katan özelliklerin de efektleri, gayet başarılı bir şekilde kullanılmıştır.

Blur Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7,Windows Vista,Windows XP
İşlemci:Core 2 Duo E4400 2.0GHz, Athlon 64 X2 Dual Core 4600+
Ram: 1 GB
Ekran Kartı: nVidia GeForce 6600GT / ATI Radeon 1600XT
Boş Alan: 6 GB

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?